Gs 204,29 Usd

Zysk Na Akcję Goldman Sachs W I Kw 2013 R. WyżSzy Od Oczekiwań

Studenckie Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Boeing Co. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Boeing Co. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Boeing Co. amerykański koncern lotniczy i kosmiczny, dwa najważniejsze działy stanowią: Boeing Integrated Defense Systems, odpowiedzialny Studenckie Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hewlett-Packard Co. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej .

Czym zajmuje się firma? Baker Hughes Inc. – to międzynarodowy koncern https://dowmarkets.com/ zajmujący się dostarczeniem produktów i usług technologicznych

Vodafone Group plc – spółka notowana na giełdzie londyńskiej. Vodafone (VOice – DAta – FONE) – to międzynarodowy operator telefonii komórkowej, którego Akcje The Goldman Sachs Group zarząd znajduje się Caterpillar Inc. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Caterpillar Inc. amerykańska firma z siedzibą w Peorii .

Bank of America Corp. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Bank of America jeden z największych banków świata. Pod względem wielkości aktywów zajmuje Akcje The Goldman Sachs Group 3. Ebay Inc. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . ebay – portal internetowy prowadzący największy serwis aukcji internetowych na świecie.

Studenckie Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Walt Disney Co. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Walt Disney Co. – spółka notowana Akcje The Goldman Sachs Group na giełdzie nowojorskiej . Walt Disney Co. jedna z największych na świecie korporacji medialnych i elektronicznych. Bardziej szczegółowo

Time Warner Inc. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Time Warner Inc. największa grupa medialna świata. Grupa powstała w 1990 z połączenia wydawnictwa Time i wytwórni filmowej

Akcje The Goldman Sachs Group

Analizowana spółka znajduje się w kanale wzrostowym kreślonego od minimów z 2002 roku, który widać na wykresie tygodniowym. Na wskaźnikach MACD i RSI tygodniowych przeważają sygnały sprzedaży co zwiększa prawdopodobieństwo spadków. Natomiast wskaźniki MACD i RSI dzienne sygnalizują kupno. Bilansując sygnały jakie wskaźniki MACD i RSI wykazują na wykresie dziennym i tygodniowym można stwierdzić, że na rynku występuje duża niepewność co do przyszłych ruchów kursu akcji. Należy zwrócić uwagę na dolną linię kanału wzrostowego widocznej na wykresie tygodniowym, która jest wielokrotnie testowana co świadczy o ważności tej linii.

Studenckie Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Exxon Mobil Corp. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Exxon Mobil Corp. – spółka notowana na giełdzie https://dowmarkets.com/pl/stock/goldman-sachs-group/ nowojorskiej . Exxon Mobil Corp. zajmuje się eksploatacją złóż mineralnych, produkcją, transportem i sprzedażą ropy naftowej i gazu ziemnego.

Założona 15 maja 1940 r. w San Bernardino w Kalifornii

  • Pozycja dodana pomyślnie do:
  • Powiadomienie email
  • Utwórz nową listę obserwowanychUtwórz
  • Dźwignia:1:11:101:251:501:1001:2001:4001:5001:1000
  • Dodaj do obserwowanych

Sun Microsystems Inc. to firma informatyczna, jeden z najważniejszych producentów sprzętu komputerowego, Studenckie Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Johnson & Johnson – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Johnson & Johnson – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej .

American Electric Power Co. Inc. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . Inc. koncern energetyczny, Akcje The Goldman Sachs Group który wraz z innymi firmami w branży Pepsico, Inc. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej .

Przedstawiamy Nasz Zespół

Jest to informacja trochę negatywna dla inwestora. Analizowana spółka charakteryzuje się słabymi wskaźnikami co wpływa negatywnie dla potencjalnych inwestorów długoterminowych. Wypracowany przez spółkę zysk netto wpływa korzystnie dla potencjalnych inwestorów. Niska wartość wskaźnika cena/zysk, oraz niska wartość stopy dywidendy w porównaniu z całym przemysłem wpływa negatywnie dla inwestora. Bilansując powyższe dane można stwierdzić, że spółka wpływa negatywnie dla inwestora długoterminowego.

Zapisz Się Do Klubu Inwestora!

Jedno z największych przedsiębiorstw na świecie. Sun Microsystems Inc. – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej .

Profil Akcji: Goldman Sachs Group, Inc

MER = Merrill Lynch & Co. MS = Morgan Stanley *= w MLN USD Wartość wskaźnika informująca inwestorów o wielkości zysku jaki przypada na jedną akcję jest najwyższą wartością w porównaniu pozostałymi spółkami, co jest informacją pozytywną. Wartość wskaźnika cena/zysk jest najniższą wartością w porównaniu z pozostałymi spółkami co wpływa negatywnie dla potencjalnych inwestorów.

UsŁUgi Doradcze Oraz Wsparcie Analityczne Dm Bz Wbk Jak Inwestować Przy Wykorzystaniu UsłUg I ProduktóW Dm Bz Wbk

Akcje The Goldman Sachs Group

Pepsico – jeden z największych na świecie producentów, dystrybutorów i sprzedawców napojów bezalkoholowych. NVIDIA Corporation – spółka notowana na giełdzie nowojorskiej . NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) amerykańska firma komputerowa, jeden z głównych producentów Studenckie Koło Naukowe Rynków Kapitałowych FedEx Corporation – spółka notowana na giełdzie NYSE. FedEx Corporation – spółka notowana na giełdzie NYSE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *